FAQ

Chcete se zeptat? Odpověď možná najdete níže.

 

Přečtěte si otázky a odpovědi, které vám napoví, jak můžete náš Nadační fond Chodov pomáhá podpořit nebo naopak, jak využít naší pomoci.

Otázky pro Partnery

1Koho mám oslovit, když chci poslat finanční dar?
Jestli chcete odeslat finanční dar, potom stačí, když navštívíte stránku KONTAKT, kde najdete jednoduchý návod.
2Chcete přispět do Nadačního fondu?
Záleží na Vás. Finanční dar lze poukázat na transparentní účet. Věcný dar lze poskytnout po domluvě se členy správní rady Nadačního fondu. Na požádání Vám bude vystavena Darovací smlouva.

Otázky pro Zájemce

1Chcete si požádat o příspěvek, dar z Nadačního fondu?
Podejte si písemnou žádost, kterou naleznete v záložce Kontakty – Dokumenty ke stažení. Vyplněný formulář následně doručte na adresu: Město Chodov, Komenského 1077, označení Nadační fond Chodov pomáhá, případně datovou schránkou č. 8rfbnzc.
2Kdo si může požádat?
Fond byl založen s úmyslem podpořit sociální, kulturní, společenské, vzdělávací, sportovní a zdraví prospěšné aktivity občanů, spolků, firem aj. s tím, že se musí jednat o projekty přinášející prospěch zejména občanům města Chodova a jeho okolí.

K jakým účelům budou použité prostředky získané Nadačním fondem?

Prostředky budou určeny k podpoře aktivit jednotlivých občanů, sdružení, spolků a organizací, které svou povahou nesplňují specifická kritéria pro přidělení grantů, jimiž město Chodov každoročně přispívá na jejich provoz prostřednictvím odboru školství, kultury a vnitřních věcí a odboru sociálních věcí.

Nenašli jste odpověď?

V našich kontaktech nejdete vše potřebné. Například i dokumenty ke stažení, číslo transparentního účtu, QR kód pro platby a pod.